קרדית אבק הבית בספות

הקשר בין קרדית האבק לניקוי ספות

בחלוף השנים הספות בביתנו מתמלאות מבלי שנרצה בקרדית אבק, גם אם אנו כל שבוע באופן קבוע מנקים היטב את הספות עם שואב אבק ומטלית לחה. קרדית האבק חודרת בין החריצים בספה כאשר מדובר בספות העשויות מבד או מעור, בספות מבד היא חודרת לכריות הספה, דבר שאינו מאפשר להסיר אותה על ידי ציוד ביתי וניקיון רגיל.

בשל סיבה זו, חשוב כל תקופה מסוימת להזמין חברה המתמחה בניקוי ספות למטרת הסרת האבק הטמון במעמקי הספה ובחריצים, על מנת למנוע אלרגיות והצטברות של אבק בביתכם.

כיצד מתבצע ניקוי ספות?

ניקוי ספות על ידי חברה מקצועית מתבצע על ידי חומרים מיוחדים ושואבי אבק אשר חודרים לפינות שאנו לא מגיעים אליהם על ידי ניקוי פשוט ומסלקים את קרדית האבק.

כמובן שמטרת ניקוי ספות הוא גם לאפשר לכם להסיר כתמים שמצטברים עם השנים על הספות, הרי לבל נשכח כי אנו יושבים ביום יום על הספות והן יכולות להיכתם על ידי אוכל ונוזלים שונים. כאשר מדובר בבית בו יש ילדים קטנים או חיות מחמד, ניקוי הספה הוא קריטי יותר, כיוון שילדים וחיות מחמד מרבים להתיישב על הספות וללכלך אותן ביום יום.

היתרונות בניקוי ספות על ידי חברה על פני ניקוי שגרתי

ניקוי מקצועי של ספות בדאת הספות כמובן שניתן לנקות בשיטת עשה זאת בעצמך, וכמובן מומלץ גם כל שבוע לנקות בצורה יעילה את הספה, אך ישנן לצערנו כתמים שאינם יורדים עם חומרים ביתיים וכמו שכבר הזכרנו – יש את קרדית האבק שאף היא אינה יורדת על ידי ניקוי רגיל.

אז כפי שאמרנו, חשוב לנקות את הספה פעם בשבוע עם שואב אבק בכריות ובחריצים על מנת להסיר אבק ולכלוך שיצטבר בחריצים, אבל חשוב גם להזמין חברת ניקוי ספות מקצועית שתוכל להבריק לכם את הספה על ידי חומרים וציוד מקצועי.

על מנת למצוא חברה הוגנת ומקצועית לצורך ניקוי ספות, חשוב לקבל המלצות מלקוחות קודמים שישתמשו בשירות של אותה חברה ואכן היו מרוצים מאמינות, שירות, צורת הניקוי וכמובן גם ממחיר אטרקטיבי שנתנה להם החברה.

למידע נוסף מויקיפדיה על קרדית האבק

עשוי לעניין אותך גם