טיפים לניקוי ספות

טיפים שימושיים לניקוי ספות

ניקוי ספות הוא לא זר לאף אדם המחזיק ברשותו ספות, ונראה כי אין סלון שבו אין ספות מרשימות המאפשרות לכל אחד לארח עליהן חברים ובני משפחה או ספת לשבת עליהן בסוף היום ולצפות בטלוויזיה או לקרוא עיתון.

ניקוי ספת בד אפורההחיסרון היחיד בספות שהן מרבות להתלכלך ונצבר בהן אבק רק במהלך השנים, אבל עם שמירה על ניקוי שגרתי ויעיל של הספה, תוכלו ליהנות מספות נקיות ואסתטיות שיאפשרו לכם ליהנות מהן בכל ישיבה מחדש.

הבאנו לפניכם כמה טיפים מצוינים לשמירה על ספות נקיות:

נקו פעם בשבוע היטב את הספות

מומלץ כל שבוע לנקות את הספות על ידי שואב אבק ומטלית לחה למטרת הסרת לכלוכים ואבק שיצטברו בספה.

נקו את החריצים

חשוב לנקות היטב את החריצים בין הספות, כיוון שם מצטברים פירורים ולכלוכים רבים. את ניקוי החריצים מומלץ לבצע על ידי שואב אבק בעלת פיה צרה שתוכל להיכנס לעומקי החריצים ולשאוב את כל הלכלוך שיצטבר שם.

ניקוי שיערות על הספה

אם יש בביתכם חיות מחמד, ודאי אתם סובלים משיערות שנדבקות על הספה. את השערות תוכלו להסיר בעזרת מברשות ניקוי מיוחדות או מברשות עם דבק כמו אלו של הבגדים.

חומרי ניקוי חדשים

יש לא מעט חומרי ניקוי ביתיים אותם רוכשים בחנויות עשה זאת בעצמך. כדאי לנסות על פינה נסתרת בספה ואם אין תופעות מדאיגות, נקו בחומר את כל הספה.

ניקוי ספת מקצועי

חשוב כל תקופה של חצי שנה- שנה לנקות את הספות באופן מקצועי על ידי חברה מובילה, כיוון שקרדיט האבק חודרת לספה וגורמת לאלרגיות.

ספות עור

חשוב שלא לנקות את הספות על חומרים כימיים כדוגמת אקונומיקה וודאי לא לשפשף עם ספוג, כיוון שהדבר יכול לגרום לשפשוף של צבע העור. לניקוי יסודי של ספות עור, יש להשתמש רק בחומרים מתאמים ולהשתמש על פי הוראות היצרן. למידע נוסף אודות ניקוי ספות עור עם חברת מיסטר סופה

ספות מבד

יש להשתמש רק במטלית לחה עם מים וסבון כלים, לטפוח בעדינות על הכתם ולהמתין שהוא יתייבש. בשום אופן לא לנקות עם מגבונים, כיוון שהם מפזרים את הכתם. למידע נוסף אודות ניקוי ספות מבד

 

Mr. Sofa – חברה מומחית לניקוי, תיקון ושחזור ספות, סלונים ומערכות ישיבה
שירות עד בית הלקוח בפריסה ארצית

עשוי לעניין אותך גם