חומר מיוחד לניקוי ספות

תהליך ניקוי ספות באמצעות חומרים מיוחדים

ניקוי ספות הוא אחד המשימות החשובות ביותר בתחזוקת הבית, הרי על הספות אנו יושבים מידי יום, צופים בטלוויזיה, מארחים עליהן חברים ובני משפחה ובכלל הן המיקוד בחלל הסלון.

בחלוף השנים הספות לצערנו הרבו נוטות להתלכלך ולצבור כתמים, אבק, לכלוך, ריחות לא נעימים ומיני מזהמים אחרים אשר מפריעים לנו בשגרת היום יום. בשל החשיבות הרבה של הספות והשפעתן על המראה הכללי של הסלון, חשוב תמיד לשמור על ניקיון הספות על ידי ניקוי שבועי עם שואב אבק וחומרים מיוחדים, אך כאשר אלו לא מועילים ומדובר בכתמים עמוקים שחדרו לבד, כדאי לפנות לחברות לניקוי ספות שיגיעו לביתכם ועל ידי חומרים מיוחדים הם יסירו את הכתמים העיקשים.

אז אילו חומרים מתאימים לניקוי ספות עור ובד?

חומרים לניקוי ספות עור

ספות עור בשונה מספות בד יש צורך לתחזק היטב, על מנת שהעור יהיה תמיד מבריק וישדר יוקרה. ישנם מספר טכניקות וחומרים שיסייעו לכם לנקות את הספות בצורה מושלמת והם: על ידי מרכך עור אותו ניתן למצוא בחנויות עשה זאת בעצמך או אצל חברות לניקוי ספות. את החומר יש למרוח על ידי מטלית רכה בהתאם להוראות היצרן.

לניקוי קליל יותר, השתמשו במטלית לחה עם סבון ומים והמתינו עד שהספה תתייבש. לצורך הסרת לכלוך שיצטבר בחריצים וברווחים בין הכריות השתמשו בשואב אבק.

רצוי לפנות לחברה המתמחה בניקוי ספות עור במטרה להשיג את התוצאה הרצויה, חברות אלו מכירות את כל החומרים שניתן להשתמש בהם מבלי לגרום נזק בלתי רצוי לעור הספה. מומלץ שלא לקחת סיכונים ולהתייעץ עם בעל מקצוע שמבין, יודע ויוכל להמליץ כיצד לנקות את ספת העור בצורה הטובה והאיכותית ביותר.

חומר מיוחד לניקוי ספותחומרים לניקוי ספות בד

בשונה מספות עור, יש לזכור כי בד סופג נוזלים וניקוי שאינו נכון יכול להותיר על הבד כתם. לצורך הסרת כתמים נוזליים כמו – קפה, תה ועוד מיני מתוקים, ניתן להשתמש בסבון כלים עם מעט מים ולטפוח על הכתם בצורה נכונה. על מנת להסיר כתמים שהתייבשו וחדרו לבד, תוכלו למצוא חומרים שונים בחנויות עשה זאת בעצמך ולפעול על פי הנחיות היצרן, אך כמובן שיש קודם לנסות את החומר בפינה נסתרת על מנת שלא לגרום לספה לנזק.

הסרת לכלוך, פירורים או אבק, יש להשתמש בשואב אבק ומומלץ כל שבוע לשאוב את האבק על מנת שהוא לא יחדור לספה.

כמו כן, חברות המציעות שירותי ניקוי ספות בד מכירות את כל סוגי הבדים ויודעות באילו חומרים להשתמש. מומלץ לפנות או להתייעץ עם בעל מקצוע המבין דבר או שניים בניקוי ספות בד. הוא יוכל לתת את חוות הדעת הטובה ביותר ולהמליץ על חומרי ניקוי מיוחדים לספות בד. כל זאת מבלי לגרום לנזק בלתי רצוי בספה.

למידע נוסף אודות ניקוי ספות בד מקצועי לחצו כאן

עשוי לעניין אותך גם