תיקון וחידוש רהיטים

תיקון, חידוש וריפוד ספות ומערכות ישיבה

ספות ומערכות ישיבה הם חלק חשוב בחלל הבית, הרי עליהם אנו יושבים לא מעט ביום יום ומארחים חברים ובני משפחה לקפה או סתם לארוחה קלילה.

תיקון וחידוש רהיטים תפס בשנים האחרונות תאוצה רבה, הרי בעבר תחום זה היה נפוץ רק כאשר היה מדובר ברהיטים ישנים לגמרי, אך כיום הדבר שונה לחלוטין.
יוקר המחיה לא תמיד מאפשר לכל אחד מאיתנו לרוץ לחנויות רהיטים ולרכוש ספות חדשות כאשר הם לא מתאימות לעיצוב הבית או כאשר מופיע קרע או כתם על הספה, לכן כיום ניתן לבצע תיקון וניקוי של רהיטים וריפודים עמו לדוגמה ניקוי ספות, ניקוי שטיחים, ניקוי ריפודים חידוש מערכות ישיבה וכל זאת על ידי נגרים או רפדים וחברות שירותי ניקיון המתמחים בתחום.

היתרונות בתיקון וחידוש ספות

אין בית שבו אין ספות מרווחות ומזמינות, כאלו שכיף לשבת עליהן, אך בחלוף השנים הספות נוטות לקבל בלאי טבעי, הריפוד כבר אינו זוהר כפי שהיה בעבר וכתמים רבים עיקשים ממלאים אותה.ספות מרווחות ומזמינות
אלמנטים אלו לא רק משפיעים על נוחות הישיבה על הספות, אלא גם פוגעים באופן כללי בנראות של חלל הסלון.
לכן, במקרה שבו הספה האהובה עליכם כבר אינה מתאימה לאופי וסגנון החלל, או שהיא כבר בלועה, זה הזמן המתאים ביותר לחדש אותה על ידי נגר או רפד מקצועיים.
התוצאות – הן ללא ספק מרשימות, כך שנותר לכם לפנות לבעל המקצוע ולקבל ספות חדשות לגמרי, כאילו הן רק נרכשו.

ההבדל בין תיקון לחידוש ספות

תיקון רהיטים מאפשר לבעלי בתים להמשיך ליהנות מהספה האהובה עליהם מבלי הצורך לרכוש ספה חדשה. כולנו יודעים כי קשה להיפרד מהספה שכבר מכירה את תנוחת גופינו כאשר אנו מתכרבלים בה וצופים הטלוויזיה, לכן במקרה של שבר, קרע, שריטה או כל בלאי אחר בספה, תוכלו להזמין בעל מקצוע שיתקן לכם את הספה בקלות רבה, כך תוכלו ליהנות ממנה שנים רבות.

חידוש ספותחידוש ספות מאפשר לכם לשמור על הצורה של הספה ועל המרקם שלה, ופשוט ליהנות מריפוד חדשני מודרני.
למעשה, מדובר בתחליף נהדר לרכישת ספות חדשות שעולות לא מעט כסף.

 

על ידי ריפוד הספות מחדש, ומעט עבודה בניקוי הספה תוכלו לקבל ספות חדשות לגמרי בגוונים המתאימים לעיצוב הבית.

עשוי לעניין אותך גם